Your Pic

Your Pic

Your Pic

Your Pic

 

Your Pic

 


zapraszamy na

www.jabot.plJesteśmy też naMedia

 PLAN ZAGOSPODAROWANIAO NAS  

Goście 4

 

  “KUPIECKA 4”

Jabot” Sp. j. Lucyna Łankowska, Bogdan Łankowski zaprasza wszystkich chętnych do prowadzenia działalności na terenie „Kupiecka 4” przy ul. Kupieckiej, w centrum handlowym Sulęcina: Intermarche, Biedronka, Netto, Mila, stacja paliw Orlen.

          „KUPIECKA 4”, to inwestycja oczekiwana przez przedsiębiorców, handlowców         i mieszkańców.

          „KUPIECKA 4” z dobrym i bezkolizyjnym dojazdem,z dogodnymi dojściami oraz dużą ilością miejsc parkingowych.

        Dodatkowym atutem „KUPIECKA 4” jest w sąsiedztwie duży obiekt handlowy z MARKETEM „MRÓWKA”, w którym do wynajęcia będzie 1200 m2 powierzchni.

       „Kupiecka 4” jest zadaszonym pasażem handlowym składającym się z pawilonów, każdy o powierzchni 14m2 /szer. 3,30m, dł. 4,30m/, wyposażony w instalację elektryczną, wod.–kan., grzewczą (ogrzewanie elektryczne). Obiekt będzie posiadał monitoring, nagłośnienie, instalację telefoniczną oraz dostęp do Internetu.

        „KUPIECKA 4”,wydzielony zostanie plac targowy do handlu z ręki, stolika czy samochodu.

        Zapewniamy reklamę i bieżącą informację dla klientów „KUPIECKA 4”.

        Chcielibyśmy by na terenie targowiska „Kupiecka 4” prowadzona była działalność handlowa i usługowa w różnych branżach m.in.: mięsno-wędliniarska, spożywcza, gastronomiczna, pieczywo, cukiernie, warzywno-owocowa, odzieżowo-bieliźniarska, obuwnicza, rybna, kwiaciarnie, 1001 drobiazgów.

        Dołożymy starań by „Kupiecka 4”był atrakcyjny dla wszystkich, by był nie tylko miejscem zakupów, ale również odpoczynku.

ZAPRASZAMY